Wiza przez internet

Nabycie wizy do Kanady w żadnym wypadku nie jest zadaniem bardzokłopotliwym, jakby to mogło wydawać się za pierwszym razem. Bieżący materiał to odpowiednia oferta dla większości ludzi, jakie w najbliższym czasie potrzebują polecieć do Kanady, jednak nie mają zielonego doświadczenia w jaki sposób otrzymać wizę.

O czym trzeba pamiętać? – Kanada wiza
Na początku należy wspomnieć o tym, że wiza do Kanady> jest konieczna nie tylko w przypadku przyjazdu do tego ładnego kraju, jak w ciągu podróży tranzytem. Polacy, którzypotrzebują odwiedzić Kanadę wyłącznie w celach krajoznawczych nie potrzebują standardowej wizy. W Współcześnie potrzebny jesttylko dokument eTA (electronic Travel Authorization), który możesz nabyć online, bez potrzeby opuszczania zmieszkania.

eTa do Kanady przez internet

Uzyskanie poświadczenia eTA pochłania dosłownie kilka minut a co najistotniejsze całość można przeprowadzić za pośrednictwem sieci internetowej. Elektroniczna wiza Kanada jest w związku z tym ogromną ekonomizacją czasu, pieniędzy oraz dużych nerwów. Aby dostać potrzebne zaświadczenie trzeba wypełnić specjalny wniosek, który, wolno odszukać na www etacanadaonline.com/pl/. Wniosek można wyszukać również na stronie ambasady Kanady, lecz niestety dostępny jest tam tylko w języku angielskim i francuskim. Po zrealizowaniu wniosku należy odpowiedzieć na parę prostych zapytań (np. czy byliśmy aresztowani, czy mieliśmy relacje z ludźmi cierpiącymi na tuberkulozę itp.). Do uzyskania poświadczenia eTA wymagany jest paszport i dodatkowo mejl, na który dostaniemy pismo eTA.

Ile kosztuje eTA?

eTA do Kanady kosztuje mniej więcej 31 zł (7 dolarów kanadyjskich). Opłaty wolno naturalnie w użyteczny sposóbwykonać internetowo z wykorzystaniem karty kredytowej. Pamiętać należy również o tym, iż dzięki eTA możemy w Kanadzie mieszkać maksymalnie do 6 miesięcy. Należałoby nadmienić również o tym, że dokument istotny jest przez 5 lat od momentu wyrobienia. Podróż odbywa się jedyniena podstawie paszportu, dlatego nie ma potrzeby drukowania pozyskanego e-mailem dokumentu.

eTA do Kanady

Elektroniczną wizę można zarejestrować online zaledwie jeden raz,jednej osobie. W praktyce oznacza to, że 5-cio osobowa rodzina wybierając się do Kanady ma obowiązek wypisać formularz pięć razy. Jak wspomniano powyżej wiza jest aktualna zaledwie przez okres 5 lat, ale jeżeli Twój paszport przedtem straci ważność, toautomatycznie wiza także przestanie mieć moc wiążąca. Czas otrzymywania elektronicznej wizy zajmuje standardowo od 1 do 3 dni. Podczas wyrabiania dokumentu eTA nasz paszport musi być aktualny co najmniej 180 dni po dacie zakończenia podróży.

About the author: rootmaster

Leave a Reply

Your email address will not be published.