Podróż do Kanady – pamiętaj o eTA Kanada

Przygoda życia – piękna Kanada

Różne kraje w rozmaity sposób załatwiają kwestię pobytu podróżników na terytorium swojego kraju. Nieraz wymagana jest wiza, o którą trzeba mocno się postarać, czasem wystarczy kupić tę wizę na lotnisku. Do niektórych państw można podróżować w ogóle bez wizy czy żadnego planowania czegokolwiek wcześniej. A Kanada? W jaki sposób wygląda sprawa z Kanadą?

E-wiza do Kanady

Jeżeli mowa o Kanadzie, turysta powinien zarejestrować swój pobyt. Chodzi o złożenie wniosku, można określić to jako aplikację o zezwolenie na wejście do Kanady, jednak nie jest to typowa wiza. Istotą są głównie cele statystyczne oraz rejestrację samej wycieczki. eTA kanadyjska wystawiana jest za pomocą internetu, a zwykle wystarczy do tego paszport, adres e-mail a także zapłata. Witryna internetowa przeznaczona do takiej procedury jest intuicyjna, w związku z tym nawet osoby dostatecznie poruszające się w sieci powinny poradzić sobie bez problemu.

Ameryka to nie tylko USA

Podróż do Ameryki Północnej większość ludzi utożsamia z pobytem w USA, a jednak obok Stanów Zjednoczonych znajduje się równie śliczny a także urokliwy kraj, w którym nic nie jest przewidywalne. Dzika natura przeplata się z nowoczesnością. Wodospady oraz śliczne krajobrazy stapiają się z ogromnymi budynkami i przepychem współczesnych miejscowości. Ameryka to nie jedynie Stany Zjednoczone. Ameryka to również Kanada, do której naprawdę warto pojechać, szczególnie, że w przeciwieństwie do Stanów Zjednoczonych nie jest potrzebna tradycyjna wiza. E-wiza do Kanady to zaledwie parę kliknięć myszką poprzedzone zamieszczeniem paszportu, uiszczeniem opłaty i dodatkowo podanie maila.

Jedynym negatywem wydaje się dystans od Europy, ale przecież we współczesnych czasach podróże samolotem nie są uciążliwe, a mogą być kolejną przygodą. Kanada e-wiza to rzeczywiście nietrudny sposób na przygodę życia.

Zobacz także:
kanada eta beantragen.

About the author: rootmaster

Leave a Reply

Your email address will not be published.