eTA Kanada: Wiza do Kanady

Wycieczka do Kanady – jak zorganizować wizę bez zbytecznych formalności

Wyjazd do Kanady dla obywateli Polski kojarzy się z potrzebą wczesnego pozyskania wizy. Nazywana jest ona jako eTA, to znaczy: Electronic Travel Authorization. Dzięki posiadaniu elektronicznej wizy możliwy jest wjazd na terytorium Kanady drogą podniebną – nie, niestety jedynie jeśli posiadamy zamysł zatrzymać się w owym kraju, ale także, jeśli trafiliśmy do niego wyjątkowo przejazdem. Bez posiadania eTA Kanada wizy, nie ma sposobności liczyć na dostanie się do Kanady drogą samolotową. Pożądane byłoby jednak mieć pojęcie, że eTA nie jest wymagana, o ile do Kanady podróżujemy drogą morską lub lądową.

Wiza elektroniczna dla każdego

Elektroniczna wiza jest dowodem scalonym z naszym paszportem oraz jej ważność opiewa na 5 lat! Nie jest wymagane jej drukować, co jest udoskonaleniem dla podrózników. Wiza jest przypisana do paszportu, skutkiem tego wraz z jego wymianą należy od nowa wnioskować o eTA. By uzyskać wizę elektroniczną do Kanady, warto czerpać z pomocy wizowego pośrednictwa, które załatwi za nas wszystkie formalności. Jest to znaczące szczególnie dla osób, które nie znają języka na tyle przyzwoicie, aby na własną rękę ukończyć wniosek. W skutek tego eTA Kanada online zdoła do nas trafić niezwykle prędko i bez zbytecznych nerwów.

W przypadku ubiegania się o zwykłą wizę należy wybrać się do ambasady i w tym miejscu składać wnioski a także żądane dokumenty. Wytwarza to kolosalną liczbę formalności oraz kosztuje nasz cenny czas. Właśnie w związku z tym eTA Kanada online jest znacznie popularniejsza.

Jak dostarczyć wniosek o eTA?

Ażeby dostarczyć eTA Kanada – wniosek, wystarczy zrealizować poprawny formularz drogą internetową. Należy do niego dołożyć skany kolorowe paszportu, który musi być aktualny przez czas co najmniej 6 następujących miesięcy. Dzięki korzystaniu z agencji wizowego pośrednictwa można uzyskać eTA nader ekspresowo i efektywnie – typowy okres wyrabiania wizy elektronicznej zajmuje około 3 dni roboczych. W przypadku problemów z wyrobieniem wizy, pośrednik interweniuje w tego rodzaju sprawie, co dla klienta jest bardzo praktyczne. Ogólnie rekomenduje się wytworzenie eTA jeszcze przed rezerwacją biletu lotniczego do Kanady, dlatego że operacja może się od czasu do czasu wydłużyć, w każdym razie są to przypadki niestandardowe.

Zobacz też:

applying for canadian visa

About the author: rootmaster

Leave a Reply

Your email address will not be published.