Aplikacja online – Canada eTA

Wiza do Kanady? Dowiedz się, jak uzyskać wizę eTA Canada

Planujesz podróż do Kanady? Pewnie potrzebujesz eTA Canada. To dowód, który uwierzytelnia twoją tożsamość i uprawnia cię do przekroczenia granicy. Dowiedz się, czym różni się od standardowej wizy i kiedy jest wymagana, a także na miarę oczekuje proces ubiegania się o canadian eTA.

Czym jest eTA Canada oraz czym różni się od zwykłej wizy?

eTA Canada to nic innego jak Canada visa online w wydaniu elektronicznym. Dokument wydawany jest na kilka tygodni, i podobnie jak standardowa wiza istnieje w kilku typach: eTA w celach turystycznych albo biznesowych.
Z uwagi na to że cały proces wnioskowania o eTA odbywa się przez Internet, spraw formalnych jest wydatnie mniej poza tym procesują się szybciej. To istotne ułatwienie dla ludzi którzy, podróżują do Kanady. Uprzednio musiały liczyć się z koniecznością wizyty w ambasadzie a także sporo dłuższym wyczekiwaniem na wydanie uprawniającej do przylotu Canadian visa.

Kto jest uprawniony do otrzymania eTA Canada?

Obywatele niektórych krajów nie muszą już posiadać tradycyjnej, papierowej wizy, by wjechać na terytorium Kanady. Tego rodzaju dokument można zastąpić wizą elektroniczną – eTA Canada.
Większość podróżnych jest zadowolona z posiadania elektronicznej wizy.
Elektronicznej visa to Canada nie trzeba posiadać także wówczas, jeżeli granica z Kanadą nie jest przekraczana samolotem, lecz drogą wodną bądź lądową – np. Kanada jest kolejnym przystankiem w podróży po Stanach Zjednoczonych.

Jak uzyskać wizę eTA Canada?

Jak uzyskać wizę eTA Canada? Wystarczy wejść na stronę agencji pośrednictwa wizowego a następnie wypełnić wniosek swoimi danymi, oraz wypisać niezbędne informacje kontaktowe. W formularzu znajdują się także pytania dotyczące poprzednich wizyt w Kanadzie oraz ewentualnych odmów wjazdu.
Na decyzję o przyznaniu eTA oczekuje się do 72 h, jednak zdarza się, iż zatwierdzona eTA to Canada jest dostępna już w kilkanaście minut od momentu złożenia wniosku. Procedura jest wobec tego szybki i łatwy do przejścia.

Więcej informacji: eta Canada|Canadian eta|Canada visa online|Canada eta application.

About the author: rootmaster

Leave a Reply

Your email address will not be published.